May 2013

Again.

29. may 2013 at 19:01 | Niallerka. |  Diary
Large
Ani nevím, proč jsem znovu změnila vzhled, ale momentálně mám chuť měnit všechno. Mám chuť si předělat celej pokoj, celý to tam přestěhovat a tím uvolnit i místo pro plakáty, které mi ještě zbývají, ale nemám je kam dát. :D Mám chuť zajít ke kadeřnici a nechat se jakože normálně obarvit i když moc dobře vím, že mně nikdy vlasy obarvit nepůjdou [moje debilní vlásky jsou na scéně, potlesk!]. Jo, tyhle 'měnící' dny na mě přicházejí dost často.

Elounor&Zerrie&Payzer - VIEWS.

26. may 2013 at 14:49 | Niallerka. |  One Direction
Já a grafika nejdeme dohromady, takže toho obrázku si nevšímejte. :D Potřebovala jsem jenom nějaký úvodní, aby se neřeklo.
So, vzhledem k tomu, že jsem měla chuť napsat článek, nějaký takový, tak tu máte názory na Elounor, Zerrie a Payzer. :)
Předem bych chtěla napsat, abyste mě za můj názor neukamenovali, protože třeba zrovna vy máte jiný. No, ale myslím, že většina má možná i stejné názory.))
So. Jdeme na to!

Se Zbláznim - Johny Machette.

24. may 2013 at 13:27 | Niallerka. |  Playlist
Hi, Guys.
Po celkem dlouhé době se ozývám. Ano, Ni je zase tady, ale dneska vás nebude otravovat tím nudným deníčkem, jak to víceméně bývá.
Vlastně se stejně vůbec nic neděje a věci v podobě 'včera jsem si koupila nanuka a když jsem ho dolízala, začalo pršet.' Na to nemám náladu jak já, tak tuším, že i vy.
Asi hned přejdeme k věci, tedy nadpisu.
Myslím, že Johnyho zná každý. Někomu se nelíbí, ale někomu zase ano. Hell yeah, patřím k jeho opravdu velkým fanouškům a doslova ho miluju. A osobně si myslím, že ten text není o hovnu, jak si plno lidí myslí. Ale tož, mějte si na něj jakej názor chcete, já vám ho brát nebudu.
A ještě jedna věc. Ano, záviďte mi školu.
On. Bude. U. Nás. Na. Škole! Chápete?! Mačeta bude u nás na škole! Tedy ne, že bude doslova na naší škole, ale bude ten jeho koncert pořádat naše škola a bude kousek od naší školy. :3 Bude to přesněji..uhm..30. srpna a já maminku donutila k tomu, aby mi to zaplatila. Ono jí totiž celkem vadilo, že to bude až někdy v deset večer, ale ona to překousne. :D Samozřejmě jsem musela slíbit, že tam nebudu dělat kraviny a že se nebudu předvádět. Uhm, řekněme, že tohle prostě nejde, ale když vám maminka konečně není za zadkem (nic proti, mami), tak proč toho nevyužít, ne? :3
Tak dost keců. Asi vás půjdu oběhnout a potom skypeovat s kámoškou.
Bye, blbečci. :3 Ne, to není vhodný, hej. :'D
Bye,..bye,..BooBeaři. :3 Mějte se hezky, a zase někdy za uherskej rok napíšu.

Forever. -.-

19. may 2013 at 8:55 | Niallerka. |  Diary
Voléé. Horane, nevraždi.

Takže se opět po třech dnech ozývám. Ještě bych k tomu chtěla napsat, že nebudu aktivní každý den. :) Takže se neděste, když tu třeba týden nebudu. :)

Back. Yeah! Maybe.

16. may 2013 at 15:55 | Niallerka. |  Diary
maybe, maybe, maybe..
really? o.O Yeah!
Celý článek? o.O