August 2013

oreooo.

26. august 2013 at 19:13 | Niallerka. |  Diary
Ahojte, zlata. Právě pojídám Oreo a piju Prolinii (fuj). A mám se fajn.
Ou jes, celkem mi blog chyběl, hlavně vy. Neobíhala jsem vás asi tři týdny, což je celkem rekord, uff. Ok, omlouvám se, nějak to napravím. :)
Takže, jak začít.
Celou dobu, co jsem tu nebyla jsem buď lítala venku, nebo byla doma na noťasu a volala si s kamarádkama. Shit, naše potrhlý skypy, doprrr. :D Ale popravdě jsem byla spíš venku, dokonce denně osm hodin, jop, fakt. :D Od pěti ráno (!!) jsem sama doma a ve dvanáct jdu ven. S děckama jsme se zase dali dohromady a dokonce si troufám říct, že je to teď poslední dobou i lepší, než to bylo.Dneska jsem venku nebyla, protože je hnusně, ale zítra půjdu, i kdyby lilo bůhvíjak moc a byla bouřka. Doma nehodlám být do čtyř hodin sama, to se potom nudím a nemám co dělat, pochopitelně. Navíc tak podivně praskaj schody, ale to je ok. Nebo někdy zrní televize, ale to je pořád. :D Oh, Samara vylejzá. :DD Ne, kecam. Nebudu si z toho dělat prdel. -_-

nialler a jeho tatínek.

Každopádně chystám pár nějakých změn na blogu. Změním určitě vzhled, poněvadž mě tenhle úplně nehorázně nudí, potom trochu menu, ten text o mně a tak podobně. Mám na vás otázku, ještě: Ocenili by jste, kdybych založila rubriku s grafikou? Jakože bych přidávala různou menší grafiku, jako jsou třeba avatary, blendy a jednou možná i laye.. tak kdyby jste chtěli, tak napište do komentů a já si to potom ještě promyslím. :)
A co se týče povídky, pokračovat nebudu. Omlouvám se, ale.. tak nějak jsem nevěděla, jak to napsat a stejně mám pocit, že i kdybych věděla, nedopsala bych to.

No nic, asi budu končit. Doufám, že jsem napsala všechno, co jsem chtěla, jinak mě asi fakt mrdne.
trololol, mějte se, boobears (haha, zase jsem to po dlouhé době použila.

(už za týden do školy?! zcvokly se snad?! to nee.)

takovej ten těšing na this is us. ^^

17. august 2013 at 8:33 | Niallerka. |  Diary
Aloha, děckaaa.
Jsem znovu zpátky, byla jsem u babičky na chatě a už se tam nikdy v životě nevrátím. ^^ Neptejte se proč, ale prostě..radši budu sama doma přes poslední dny prázdnin. Třeba budu chodit ven, i když upřímně ani nevím, s kým bych šla. S děckama jsem nebyla venku už asi..no, fakt dlouho, nejmíň měsíc a to je už co říct. Víte, všechno se změnilo. VŠECHNO. Tak nějak už to není ono, nevím proč a jak, mm. No nic, je mi to samozřejmě líto, chtěla bych to zase zpátky. Aby se všichni bavili se všema, ale jak vidím, tak to nejde. -.- :D Kašlu na ně.
THIS IS US! :3 Já tam jedůůů! I když to mám tedy dost daleko od Prahy, tak mi to tatínek s: "Jasně, že tam pojedeš, to si přece nenecháš ujít, když jsou to ti tvý Van Direkšn," svolil a já byla šťastná jak blecha, mm. :3 Takže jdu sedmého září a bude to good day, protože tatínek si chce se mnou zajít ještě do Meka, Starbucksu, Palládka (jop, chlapy nákupy a chození po obchoďáku absolutně milují!) a tak dále, však víte, těšing, chápem. :3:D A navíc - uvidím Adele s Vic*, muh. :D Možná, mezi těma lidma..:D
7. ZÁŘÍ, 18:00 h., PRAHA ANDĚL, CINESTAR, SOBOTA.
Nemám rozbitej CAPSLOCK, pro rejpaly. -.- Je to ten datum kdy tam jdu, takže..jde tam taky někdo tak? :D Třeba mi napište na můj FB, kdyby jo. :D:)
No nic. Hroozně se těšim. :3:3

Jezuuuuuussss.
Já vím, je naprosto normální se rozbrečet jen kvůli..malovaný animaci, ale..:3 Awwwg. ')
xx

Unchanged - PROLOG.

3. august 2013 at 9:50 | Niallerka. |  Unchanged.
na ten obrázek, prosím, nekoukejte. :D
Takže jsem se rozhodla zveřejnit tu povídku. Vlastně..nevím, jak to bude. Jestli budu pokračovat, nebo s tím zase u třetího dílu seknu. :D Taky nevím, jaký o to bude zájem a jestli to budete číst, protože kvůli jednomu člověku v tom opravdu pokračovat nebudu. :D
No, to je jedno. Budu ráda za každý názor, hlavně tedy za kritiku, kterou ta ff-ka sakramensky potřebuje. :D Hele, prostě..je to moje druhá povídka, vlastně v podstatě první, protože tamtu jsem nedokončila.
Takže jsem se zase rozkecala, jak to bejvá. -__- ňach.